Sposoby unieruchamiania slave – sznurki

Zwłaszcza na początku waszej przygody z bdsm będziecie potrzebowali sprawdzonych oraz zarazem bezpiecznych technik unieruchamiania. Co wam one dadzą? Przede wszystkim pewność panowania nad sytuacją. Slave się nie wyrwie, dzięki czemu np bat trafi we właściwe miejsce. Poniższe techniki są nie tylko użyteczne, ale także sprawdzone. Posegregowałem je od najłatwiejszej do najtrudniejszej, dzięki czemu łatwo wam będzie dobrać adekwatną do swoich umiejętności. Dzisiaj część pierwsza czyli popularne i bardzo lubiane sznureczki.

Najprostszym z przykładów zastosowania sznurków jest obwiązanie rąk w natgarstkach, okręcając je kilkukrotnie dookoła nich. Proszę również zwrócić uwagę iż średnica sznurka nie może być mniejsza aniżeli 8mm. Taka średnica zapewnia względny poziom bezpiecznego wiązania, bez uszkodzeń.

Idąc tym samym torem myślenia można także związań nogi w kostkach..

Następnym dość popularnym i bardzo prostym w wykonaniu zastosowaniem sznurka jest wiązanie za każdą z kończyn, z osobna do krawędzi łóżka w sypialni. Dostarcza ono swobodny dostęp do wszystkich wrażliwych miejsc (pomyślcie choćby o pospolitym piórku). Zapewnia także swobodę działania wobec slave.

Tę metodę można zastosować także w innych pozycjach, dających wciąż pełnię dostępu do ciała slave.

Kolejnym pomysłem na wykorzystanie sznurków jest wyjście w teren ze swoją/swoim slave i wykorzystanie matki natury, celem ciekawego (czasem nawet opierającego się o artyzm) unieruchomienia.

I na koniec moje dwie ulubione techniki wiązań, z których korzystam dosyć często ku uciesze swojej i mojej slave.. : )


Przyjemnej zabawy w odkrywaniu swoich ciał na nowo.. : )

2 komentarze

 1. Dextrarius
  Październik 31, 2013
  Reply

  Świetny vortal. Winszuję.
  Byłbym wdzięczny za rozwinięcie tematu bondage o przykłady praktycznych wiązań i techniczne szczegóły 🙂

  • Fetisho
   Grudzień 31, 2013
   Reply

   Postaram się publikować takie wpisy w nowym roku. Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.