Sex analny – jak sprawić by nie bolało?

Seks analny jest jednym z największych tabu waniliowych sypialni. Najczęściej chcą go spróbować faceci wchodząc w swoje partnerki. Im z kolei najczęściej ten pomysł nie przypada do gustu i albo się stanowczo sprzeciwiają, albo też ulegają by zaspokoić partnera. Tym samym narażają się na ból oraz niezadowolenie psychiczne z przyjętej roli.

Postanowiłem poruszyć temat wstępu do seksu analnego, gdyż zdecydowanie za mało można znaleźć sensownych tekstów w polskiej sieci, a zarazem jest napisane o nim zbyt wiele bzurnych wiadomości. Tematu zapewne nie wyczerpię, jednak sądzę że będzie dobrym zalążkiem do dalszej dyskusji lub przemysleń.

Jak sprawić by nie bolało?

Zacznę może od prostego wyjaśnienia dlaczego boli? Otóż dwa niezależne od siebie mięśnie które znajdują się w okolicy odbytu są nauczone by otwierały się wyłącznie w czasie kiedy odczuwają parcie od wewnątrz. Nie znając zatem ucisku od drugiej strony w sposób automatyczny zaciskają się bezwiednie.

Aby zacząć je przyzwyczajać do sytuacji odwrotnej proponuję zacząć od zrelaksowania swojego organizmu. Może to być samotność bez poczucia skrępowania, chwila w wannie gdzie nikt poza wami nie będzie miał dostępu. Nie zapomnijcie także o żelu na bazie wody pod ręką. Jeśli jesteś facetem, obetnij sobie paznokcie na krótko i bez zadziorków. Paniom z dłuższymi paznokcami proponuję do rękawiczki latexowej w każdy palec włożyć watę tak by paznokcie niczego nie uszkodziły. Ścianki osbytu są o wiele bardziej delikatne i łatwiejsze do uszkodzenia niż ścianki pochwy.

Gdy już będziecie czuli sie odprężeni nałóżcie żel na palec i delikatnie masujcie odbyt. Jeśli będziecie czuli się dobrze doprowadzcie do wsunięcia palca do wnętrza. Chodzi o to by nauczyć mięśnie rozwirania w wyniku celowego ucisku z drugiej strony oraz jednocześnie połączyć to z pozytywnymi doznaniami. W ten sposób utworzą się nowe połączenia neuronowe, dając wam dostęp do satyfakcji z seksu analnego.

Możecie taką procedurę powtarzać przez parę tygodni zanim postanowicie wsunąć sobie coś grubszego, np korek czy dildo. Grunt by się nie spieszyć i sukcesywnie uczyć swoje ciało nowych doznań.

Przyjemność doznań?

Seks analny u kobiety nie powoduje takiego samego stopnia podniecenia jak u mężczyzny. Owszem.. podniecenie wystepuje u obojga stron, związane choćby z samym zbliżeniem. Jednak kobieta potrzebuje często dodatkowego bodźca by móc uzyskać orgazm. Wasz dotyk warg sromowych partnerki i jej łechtaczki powinien dostarczyć jej niezwykłych emocji związanych z tego rodzaju seksem.

A gdyby tak inaczej?

Na pierwszy rzut oka wydaje się że oczywistym układem w związku jest wejście w tyłek swojej partnerce. Mało ludzi jednak wie, iż z tego rodzaju seksu największą przyjemność czerpać mogą mężczyźni. Dzieje się tak za sprawą gruczołu krokowego zwanego prostatą, którego masaż przez ucisk przenosi się na sporej mocy orgazm.

A czy Wy preferujecie seks analny? Co Was w nim pociąga, a co odpycha? Zapraszam do komentowania..

3 komentarze

 1. Joanna
  Marzec 5, 2013
  Reply

  Pociągał mnie od zawsze, mimo że jestem kobietą…:) nic mnie w nim nie odpycha, pociąga mnie wszystko, dodatkowych bodźców nie potrzebuję, nie bardzo rozumiem narastanie tabu wokół tematu, czasami wydaje mi się, że seks analny jest przyjemniejszy niż inny:). Pozdrawiam amatorów i amatorki:).

  • Fetisho
   Marzec 9, 2013
   Reply

   Już sam seks jest często tematem tabu. Jego odmiany w różnych kręgach także posiadają swoje granice milczenia.. taka już nasza osobowość. Mimo wszystko miło, że odezwała się zwolenniczka takiego rodzaju seksu 🙂

 2. Lilith
  Czerwiec 10, 2013
  Reply

  Przyjemność w seksie analnym jest przede wszystkim zasługą mężczyzny. Mam doświadczenia ze swoimi „waniliowymi” partnerami i nie wspominam ich chętnie. Mój Pan jest pierwszym mężczyzną, który pokazał mi jak cudowne może być to doświadczenie. Jako mój Wlasciciel zadaje mi wiele bólu, poddaje ciało różnego rodzaju torturom. Pomimo władzy i siły jaką dysponuje jako pierwszy „wysilił się” by poznać moje ciało, poznać na tyle by jednym opuszkiem palca doprowadzić mnie do szaleństwa. W tym przypadku ma to ogromne znaczenie bo przygotowanie to tego rodzaju stosunku jest niezwykle znaczące a świadomość mężczyzny w tym temacie ważna, na tyle że może owocować nie tylko przyjemnościa obojga ale również orgazmem analnym suczki- taki dostaję od Pana gdy tylko zagości w moim tyłeczku 🙂

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.