Nowości na blogu fetisho.net

Miło mi zakomunikować o trzech nowościach, jakie powstały w ramach fetisho.net.

Pierwszą z nich jest forum, na które przeniosłem wiele zdjęć i filmów. Możecie je pobierać bezpłatnie i cieszyć swoje oko. Polecam szczególnie miłośnikom bardziej prawdziwego bdsm aniżeli tego wymyślonego w fantazjach. Forum ma także za zadanie zebrać wasze opinie na różne ciekawe w strefie bdsm tematy. Mam na myśli konstruktywną wymianę poglądów i doświadczeń. Wierzę że w końcu uda się stworzyć takie miejsce w polskiej scenie bdsm.

Forum dostępne pod adresem:
forum.fetisho.net

Drugą z rzeczy jest utworzona lista stron bdsm. Chciałbym byście dodawali do niej swoje adresy blogów i stron o tej tematyce. Chciałbym by nie było tam linków do stron, na których ludzie zarabiają, czy sklepów. Mają to być merytorycznie ciekawe strony i blogi bdsm. Zatem jeśli piszesz swojego bloga, umieść tam link. Niech więcej osób trafi do Ciebie.

Lista dostępna pod adresem:
bdsm.toplista.pl

Trzecią i ostatnią rzeczą jest newsletter, jaki znajdziecie z prawej strony bloga. Kiedyś próbowałem taki stworzyć i niestety zrobiłem wtedy parę błędów. Tym razem mam zamiar je poprawić. Jakie wiadomości dostaniecie? Przede wszystkim informacje o nowym wpisie, żebyście nie musieli tutaj co chwila zaglądać. Poza tym chcę dla czytelników zapisanych do newslettera udostępniać rzeczy, które nie umieszczę nigdzie indziej. Taki sposób wynagrodzenia wam czasu spędzonego na czytaniu mojego bloga 🙂

Mam nadzieję że wszystkie powyższe zmiany, przyczynią się do poprawy funkcjonowania bloga.

Pozdrawiam,
MF

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.