Zniewolenie twardą ręką

Wróciłem do klimatu jeszcze mocniejszy i bardziej wymagający niż to miało miejsce wcześniej. Długo trwało zanim się pozbierałem, ale ten czas mam już na szczęście za sobą. Wnioski zostały wyciągnięte. Co się zatem zmieniło w moim podejściu?

Przede wszystkim będzie ostrzej. Dość mam uległych nie wiedzących czego tak naprawdę chcą. Zatem od dziś złota zasada: „albo Tobie zależy, albo idziesz gdzieś indziej” Zdecydowanie szkoda mojego czasu na zabawy w niańczenie niedojrzałych emocjonalnie kobiet. Ja rozumiem wszelkie niedoskonałości, potknięcia etc. i to jest dla mnie czymś naturalnym w procesie ulegania wobec innej osoby. Nie zrozumiem jednak braku zaangażowania, braku własnej chęci lub trzymania tych chęci wewnątrz siebie. Masz problem z własną otwartością lub wyrażaniem emocji, idź do psychologa.

Nasze życie jest sztuką kompromisów ale nie każdy i nie zawsze musi je stosować. Tak będzie także u mnie, gdyż nie mam najmniejszego zamiaru odmawiać sobie przyjemności. Jeśli czegoś oczekuję lub czegoś wymagam także w zmianie samej Ciebie, dowiesz się o tym ode mnie na samym początku, byś mogła zdecydować czy nadal tego chcesz czy też nie. Tak jest uczciwiej wobec obu stron.

Cenię sobie bardzo otwartość na siebie i własną seksualność oraz biseksualność wśród kobiet, dlatego też lubię łono natury jako idealne miejsce na twoją uległość wobec mnie. Biseksualność z kolei wzbogaca twoje doznania oraz umożliwia wprowadzenie rywalizacji lub pracy grupowej wśród uległych.

Wśród uległych poszukuję jeszcze jednej bardzo ważnej cechy. Mianowicie wysportowania. Nie chcę się męczyć z kanapowymi uległymi, które nie mają siły na rower, bieg, czy inny rodzaj sportu. Co to za uległa która zbyt szybko się męczy? Nie ma na nic siły i wiecznie jest zmęczona? Absolutnie żadna. W skrócie Twoje mięśnie muszą lubić wysiłek i czerpać z niego radość.

Takie warunki postawiłem swojej uczącej się uległej, którą możesz obserwować tutaj. Wie iż jeśli nie zda „egzaminu”, będzie musiała poszukać sobie innego Pana i w pełni zaakceptowała moje powyższe wymagania. Czas pokaże czy było warto w nią inwestować swój czas.

Jeden komentarz

  1. Czerwiec 8, 2015
    Reply

    Z przyjemnością będę tu zaglądać w oczekiwaniu na ciąg dalszy… Cieszę się z powrotu 😉
    Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.