Sesja w plenerze

Kiedy pierwszy raz w swoim życiu kochałem sie z kobietą na łonie natury, bardzo spodobał mi się ten rodzaj aktywności. Nic nie uwalnia tak umysłu jak połączenie sie z natura w promieniach słońca, czy lekki wiosenny deszczy spływający po rozpalonych ciałach. Znikają w Tobie wszelkie blokady i zahamowania. Czujesz sie częścią tego co dookoła otacza. 

Najtrudniej jest jednak z początku znaleźć miejsce na tyle spokojne, by oddać się beztrosce płynącej z rozkoszy własnych ciał.

W tym celu polecam eksploatować okolice pozamiejskie. Czesto bowiem skręcającą jedynie w ubitą dróżkę możecie odnaleźć oazę spokoju i zapomnienia. 

Co ze sobą zabrać?

Na pierwszą sesję z uległą nie ma co zbytnio szaleć. Dajmy się jej oswoić z nowym miejscem, z pokazaniem swojej uległości i zadbajmy o jej komfort oraz bezpieczeństwo.

Ja zabrałem ze sobą kilka podstawowych rzeczy, jak:

 • Obrożę
 • Bransolety (na nogi i ręce)
 • Kłódki do bransolet
 • Kłódki do łańcuchów
 • Łańcuchy
 • Klamerki do sutków

Nie brałem ze sobą batów, gdyż absolutnie nie były mi potrzebne. Nie chodziło bowiem o wymierzanie kary czy zadania bólu, a jedynie o zaznajomienie slave obcowania w swojej roli z naturą.

Co zrobić z uległą?

Na poczatek załóż jej obrożę i bransolety (co dla wielu kobiet z początku stanowi wyzwanie, wszak czynią to w miejscu w którym ktoś je może zauważyć). 

Szybki oplot drzewa łańcuchem i pierwsze przypiecie do drzewa. Tutaj możecie smiało porksperymentować i sprawdzić co się wam podoba najbardziej.  Możesz przypiąć slave do drzewa a następnie oddalić sie na tyle by ona Cie nie widziała, jednak byś Ty widział ją. Możesz zasłonić jej oczy by organizm wyostrzył słuch. 

 

My postanowiliśmy poobcować z klamerkami, gdyż smocza lubi specyficzny rodzaj bólu jaki zadają. Dla nie wtajemniczonych: im dłużej są zapięte tym dają odczuć coraz silniejszy ból. 

  
Najważniejsze, że oboje wynieśliśmy z tej sesji wiele radości, a smocza otworzyła siębardziej na obcowanie z naturą oraz wyrażanie samej siebie. 

A czy Wy jeździcie na plenerowe sesje? Dajcie znać w komentarzach. 

2 komentarze

 1. Czerwiec 17, 2015
  Reply

  O tak…! Taka sesja w plenerze potrafi być bardzo emocjonująca… Dziękuję za inspirację, również tą zdjęciową 😉 A klamerki? Też bardzo lubię…

 2. smocza
  Czerwiec 20, 2015
  Reply

  To był emocjonującym dzień, bardzo ważny dla mnie.. Twoja postawa Panie pozwoliła mi się otworzyć.. Bariery i niepokój zniknęły.. Ich miejsce zastąpiło pragnienie, radość i spełnienie.. I myśl, że chcę jeszcze, więcej, odważniej.. Dziękuję mój Panie.. To niesamowite przeżycie..

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.