Powróciłem do internetu

Sądząc choćby po komentarzach czy emailach jakie otrzymałem, część z Was zastanawiała się co się ze mną stało i co aktualnie dzieje się u mnie. Fakt zniknąłem bez słowa i należą Wam się wyjaśnienia chociażby tytułem wstępu do wszystkich nowych wpisów, które niebawem pojawią się na blogu.

Przede wszystkim zdrowo odetchnąłem od samej sieci i wiodłem mniej lub bardziej spokojne życie. Skupiłem się na treningu uległej i realizacji naszych wspólnych potrzeb. Pod tym hasłem upłynęło prawie 1,5 roku. Po drodze podjąłem również decyzję o budowie swojego studio i w chwili obecnej stoją już jego fundamenty. Będzie to kolejna potrzebna mi przestrzeń, by przeżyć życie po swojemu i cieszyć się każdą jego chwilą.

Po drodze również przydarzyła się sytuacja związana ze zdrowiem, z której tak naprawdę mogłem już do Was nie wrócić. Jestem jednak twardy facet i poradziłem sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu. Sprawiły one jedynie, iż teraz jestem jeszcze silniejszy i bardziej ukierunkowany na swoich planach.

Zapraszam Was zatem do zaglądania na bloga i czytania tego co dla Was specjalnie napisałem.

MF.

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.