O podnieceniu słów kilka

Podniecenie. Jedna z najsilniejszych potrzeb kierunkujacych nas w chwili jego odczuwania, ku prymitywnym instynktom. Odczuwając podniecenie potrzebujemy jak najszybciej rozładować zbierające się w nas napięcie seksualne oraz zaspokoić swoje potrzeby.

Czując wzbierające podniecenie przestajemy poszukiwać tej najmadrzejszej czy najprzystojniejszej jednostki płci, która jesteśmy zainteresowani. W tym konkretnym momencie „polujemy” na takie osobniki, które w stosunkowo niedługim czasie są w stanie zaspokoić nasze potrzeby.

Czy zgodzisz się że mną w tym momencie, iż podniecenie można niejako porównać do upojenia alkoholowego?

Moim zdaniem zdecydowanie tak, ponieważ jak przy większych dawkach alkoholu, obniżamy swoje wymagania względem drugiej czy też większej ilości osób. Chcemy, pragniemy wręcz osiągnąć orgazm, który jest niejako zwieńczeniem odczuwanego przez nas podniecenia.

Samo podniecenie jest także potężna bronią, która można wykorzystać przeciwko Tobie. W tej materii maja wiele do powiedzenia Dominy, gdyż wydaje mi się rzeczą prostszą doprowadzenie faceta na skraj potrzeby zaspokojenia swego popędu. Utrzymując zatem stały wzwód u uległego, można go zmusić do przekroczenia wielu granic. Byleby za tym stał końcowy orgazm.

Z kobietami jest podobnie, przy czym należy włożyć w to trochę więcej wysiłku. Jak wiesz zapewne doskonale kobieta potrzebuje więcej gry wstępnej, która ukierunkuje Ją na orgazm. Przekraczając granice rozpalenia uleglej mogę sprawić że będzie błagać o sex. Błagać by mogła dać mi rozkosz swoim ciałem i jego wilgotnym wnętrzem. Stopniująć Jej podniecenie i doprowadzając Ją na skraj orgazmu mogę sprawić by chciała przekroczyć jedna ze swych granic, która w normalnym otoczeniu i odczuwaniu byłaby niemożliwa do przekroczenia.

Stan głębokiego podniecenia jest zatem bardzo istotną kwestią nie tylko w treningu uleglej ale również w naszym codziennym życiu. Zaciera cześć z naszych wad, powodując występowanie przywiazania/miłości do danej osoby.

A Ty jak się zapatrujesz na kwestie podniecenie? Lubisz się nim „bawić” u swojego partnera lub partnerki? A może lubisz gdy ktoś dominuje nad Twoim podnieceniem?

2 komentarze

 1. ana
  23 czerwca, 2018
  Reply

  Zgadzam się z tym co napisałeś w dłoniach wprawnego Dominującego/Dominującej to bardzo skuteczna broń na ułożenie uległej/uległego. Osobiście lubię przeciągać w nieskończoność stan podniecenia na wysokich rejestrach.

 2. M.
  26 czerwca, 2018
  Reply

  Na razie się nie zapatruje na ten temat. Będę dopiero go zgłębiać 🙂

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.