Uległa nie jest dziwką

Powiedzmy w końcu wprost: kobieta będąca uległą nie jest przydrożną kurewką, którą każdy z Was może przelecieć. Wręcz przeciwnie, jest całkowicie odwrotnie.

I proszę teraz nie przecierać oczu ze zdumienia, czy mruczeć pod nosem „co za pojeb”. Drodzy Panowie czas Wam w końcu uświadomić, iż na szacunek u płci przeciwnej trzeba sobie zapracować, zwłaszcza jeśli dziewczyna której patrzcie w oczy chciałaby spróbować być Waszą uległą.

Uległość jest bardzo duża odpowiedzialnością. Odpowiedzialnością do której zdecydowana większość z Was nie dojrzała. Będąc dominującymi jesteście odpowiedzialni za Jej los, za Jej bezpieczeństwo oraz przede wszystkim za Jej komfort psychiczny.

Dziwi Cię to?

Jeśli tak, zamknij ta stronę i odłóż bdsm grzecznie na półeczkę. Jeśli nie dostrzegasz potrzeby ochraniania zdrowia fizycznego i psychicznego swojej uległej, po prostu jeszcze do tego nie dojrzałeś.

Ludzka psychika bywa mocna w obliczu niebezpieczeństwa, ale bywa również bardzo krucha gdy czujność drugiego człowieka jest uspiona np poprzez zaufanie do Ciebie.

Ja wiem że gdy patrzysz na Banggangi laseczki są uśmiechnięte, a faceci w kilku posuwają jedną. Wszystko jest takie piękne i polukrowane że aż nierzeczywiste. Wiesz dlaczego? Ci ludzie tak zarabiają na życie. I tym zasadniczo różnią się od Twojego codziennego obcowania z bdsm w zaciszu sypialni.

Reasumujac: szanuj swoją uległą I dbaj o Nią jak o najbardziej drogocenny skarb.

PS. Swoją drogą już widzę jak chętnie wypinasz swój męski tyłek by przeleciało go kilku innych facetów jednocześnie. Takie najlepsze porównanie by facet zrozumiał prostytucję.

3 komentarze

 1. 26 czerwca, 2018
  Reply

  Piszesz o sprawie tak oczywistej, że przecieram oczy ze zdumienia, że są faceci, którzy mogą wyjść z założenia, że uległa = dziwka. Ale dobrze, że takie posty, mimo, że dla większości oczywiste, powstają. Są potrzebne.
  Fajnie, że znów piszesz. 🙂

 2. Ana
  29 czerwca, 2018
  Reply

  Doskonały tekst, dziękuję. Wiesz inna kwestia, która obecnie mnie irytuje to wmawianie kobietom uległym, iż związek w którym Pan ma kilka suk to norma w klimacie…. Kolejna moda nastała… Ciekawe ilu Dominujących potrafi ogarnąć kilka uległych i ich problemy na tym samym poziomie.. chyba taki facet nie pracuje… jest bogaczem.

  • Fetisho
   8 lipca, 2018
   Reply

   Dziękuję @Ana za ten komentarz. Wydaje mi się, że nie którym wydaje się że skoro mogą mieć jedną to i mogą mieć więcej. A pewnie każda z nich ma być posłuszna, nie mieć marzeń czy pragnień i jeszcze zarabiać na siebie. Jakby nie patrzeć przerażający kierunek obiera klimat w pl..

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.